2013 yılında Aqua Quality markasıyla su arıtma sektörüne giriş yapan şirketimiz, en iyiyi en uygun maliyetle sunmaya çalışarak ve kişiye özel çözümler getirerek sektöre yeni bir hava kazandırmıştır.

Su arıtma sektörüne girdikten sonra sektördeki problemleri belirleyen kuruluşumuz, kısa sürede çözüme kavuşturmuştur.

Örneğin; su arıtma cihazları olan kişilerin en büyük probleminin “teknik servis” yetersizliği olduğunu saptamış ve gece 24’e kadar servis hizmeti vererek, sektörde hiç olmayan bir servis anlayışı geliştirmiş ve mağdur olan yüzlerce insana çare olmuştur. Yine sektörün en büyük problemlerinden birisi olan sağlıksız malzemelerle ucuza mal edip, en iyisiymiş gibi satılan ürünlerin yol açtığı sağlık ve kalite problemlerini gidermek için, üretimde kullandığı bütün parçalarda NSF Belgesi (National Sanitation Foundaditon – Ulusal Hijyen Vakfı) belgeli ürünler kullanmaktadır.

Yıllar önce Amerika’da kurulan bu vakıf; su, gıda, çevre ve tüketici ürünlerinin sağlık, hijyen ve temizlik standartlarının belirlenmesinde, test edilmesinde, sertifikalandırmada yetkin, bağımsız, uluslararası en üst otorite haline gelmiştir.

Şirketimiz bu noktada, sertifikalı satış; yani memnun kalınmayan ürünün 15 gün İçinde koşulsuz şartsız iade alınması dönemini başlatmıştır. Böylelikle kalitesiz ürün ve markaların satışından doğan mağduriyetleri adeta bitirmiştir.

Şirketimiz, su arıtma ve sağlıklı yaşam ürünleri ile ilgili yeni projeler geliştirerek, dünyadaki yenilikleri takip edip halkımıza sunmayı ne pahasına olursa olsun ulaştırmayı şiar edinmiştir. Bu çerçevede, kalite ve hizmet anlayışıyla önüne büyük hedefler koyan kuruluşumuz, yeni ticari anlayışı ve yenilikçi uzman kadrosuyla, kendi sektöründe ülkemizin en büyüğü, dünyada ise söz sahibi firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

SEPETİNİZ

Sepetinizde her hangi bir ürün bulunmamaktadır

Open chat