Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

AquaQuality , Su Arıtma ve İyileştirme sektöründe 20 yıllık tecrübeli kadrosuyla hizmet veren bir firmadır.Su ve atık su arıtma sektörü ile ilgili mühendislik, proje, uygulama,hidrofor sistemleri, teknik hizmet ve her türlü malzeme temini konuları üzerinde faaliyet göstermektedir.
Doğaya ve çevreye saygı politikası içerisinde içme suyu üretimi sağlayan cihazlarıyla ev ve iş yerlerinize en sağlıklı içme suyunu temin eder. Birçok kurumsal firma ile çalışan şirketimiz sizler için en sağlıklı ve temiz suyu üretmeyi amaçlar.Türkiye'nin neresinde olursa olsun tüm müşterilerimize en geç 24 saat içerisinde teknik servis hizmeti sunabilen, güçlü stok ve dağıtım ağı ile sektörün lider firmasıdır.
Esas olarak müşteri memnuniyetin göz önünde bulundurarak hizmet anlayışını her geçen gün geliştirmektedir.Deniz suyu, Temiz su, Yeraltı ve Yüzey suları arıtım sistemlerinin projelendirilmesi, imalatı ve devreye alma süreçlerini tamamlayıp teknik servis ve bakım hizmetleri, danışmanlık desteği ve yedek malzeme tedariği konularında uzmanlaşmış bir kuruluştur.