Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Müşteri Görüşleri

Müşteri Görüşleri

KAAN KESİN

UĞUR OKULLARI

Ömer Bey'in ve ekibinin yürüttüğü planlama ve disiplinli bir çalışma sonucunda AquaQuality'i okulumuzla tanıştırdık. Kalitenizi kutluyorum...

ERKAN YEŞİL

MADO

İşletmemizde AquaQuality ile tanışıp berabar çalışma fırsatı bulduğumuz için son derece memnun oldum. Hizmet kalitesini ve ekip çalışmasına verdikleri değerden zaman gözetmeksizin verdikleri hizmet için teşekkür ederim.

Murat Cenk Özgür

Bilaller Otomotiv Satın Alma Müdürü

Firmamızda çalışan sayısı 250 kişidir. AquaQuality Merkezi Sistem Arıtma kullanmaya başladık. Ben ve çalışanlarımız çok memnunuz. Hazır aldığımız sulardan çok daha kaliteli su içiyoruz. Teşekkürler AquaQuality.

MUTLU SAYGILI

SATIN ALMA SORUMLUSU

Özel Medikal Park Hastanesi adına araştırma yaptığım su arıtma sistemleri firmaları arasından kurumsal ve işinde kaliteyi önemseyen tek firma AquaQuality Su Sistemleri oldu. Yaklaşık 1 yıllık çalışma süresinde verilen hizmetten ve cihazların kalitesinden çok memnunuz. Ayrıca şirket sahibi Ömer Bey'in güzel yüzlü yaklaşımına da teşekkür etmek istiyorum.

UMUT CAN

OTEL İŞLETMECİSİ

Yaklaşık 1 yıldır otelimiz personel ünitelerinde Aquaquality Su Arıtma Sistemlerini kullanıyoruz. Üretilen su kalitesinden memnunuz. Aquaquality ailesine Almira Otel olarak teşekkür ederiz.

MUSTAFA TUZCU

ECZACIBAŞI

AquaQuality’nin ürünlerini yaklaşık 2 yıldır kullanıyoruz. 4 şubemize servis hizmetlerinden ve üründen memnunuz, hiçbir sorun yaşamadık. Düzenli olarak bakımları yapılıyor, çok lezzetli ve sağlıklı su elde ediyoruz. Büyük bir tasarruf sağlıyor bu arıtma aygıtları.

GÖKAY KIRATLI

ÖZEL SEKTÖR

AQUAQUALİTY arıtma su sistemini uzun yıllar kullanıyorum. Cihazdan çok memnunum. Bugüne kadar servis yetkilileri ile çok kısa diyaloglar kurmuşken en son filtre değişimi için gelen servis yetkilisi Deniz GÜNDOĞAR'ın işine olan saygısı, tüketiciyle olan diyaloğu, özenli davranışı firmanız hakkında inanılmaz pozitif bir etki yarattı. Ülke şartlarında hizmet ve servis sektörünün içine düştüğü açmaz, sorumsuzluk ve niteliksizlik göz önünde bulundurulduğunda Deniz bey' in firmanıza kazandırdığı çok olumlu düşünceleri yöneticilerin dikkate alması gerektiğini vurgulamak istedim. Güzel ülkemde daha çok kazancın öncelenmediği sürdürülebilir nitelikli hizmet anlayışının yaygınlaşmasında çaba gösterdiğinizi düşünmek istiyorum. İlginize ayrıca teşekkür ederim.