Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Müşteri Görüşleri

Müşteri Görüşleri

Murat Parlakkaya

Esnaf

Gerçekten işini layığı ile yapan nadir firmalardan bir tanesi her telefonumda her sorumda bıkmadan usanmadan açıklayarak cevap veriyorlar resmen AquaQualityi ailemize kattık.Tüm çalışanlara sonsuz teşekkürler.

GÖKMEN ERCAN

İşini layıkı ile yapan bir işletme gerçekten tüm dostlarıma öneriyorum.

Süleyman İbin

Hizmetinizden çok çok memnun kaldık tüm çevreme önereceğim.Teşekkürler.

GÖKMEN ERCAN

Su arıtma cihazları için bilgi talep ettim hiç sıkılmadan tüm sorularıma cevap veren Aquaquality çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.Benim de artık hayatımda su arıtma cihazınız sayesinde kolaylıklar geldi.Teşekkürler.

MURAT MERKEZ

YÖNETİCİ

Binadaki su sistemlerinden kireçli sudan o kadar şikayetci idik ki su az akıyor ve cok kireç oluyordu Ömer bey ve ekibi ile tanıştığımız gün bütün sorunlarımız kayboldu.Hidrofor ve Su arıtma konusunda tam destek alabileceğiniz bir firma..

SAADET EKOL

İNŞAAT

SU ARITMA DEYİNCE AKLIMA GELEN TEK FİRMASINIZ ÇOK İYİSİNİZ TEŞEKKÜRLER.

ERTÜRK YAMAN

ESNAF

Önceden hazır su kullanıyordum ve arıtma sistemi olan arkadaşlara negatif yönde bakıyordum ama suyun tadının bu kadar lezzetli olabileceğini ve duş alırken bile kireçsiz suyun vucudumda bıraktığı etkiyi görünce gerçekten yaptığınız işe hayran kaldım teşekkürler.

GÖKMEN ERTÜRK

ÖZEL KUVVET

Su arıtma sistemleri deyince aklıma gelen tek marka diyebilirim işlerinde bu kadar başarılı olmalarını tüm içtenliğimle kutluyorum.

KAAN KESİN

UĞUR OKULLARI

Ömer Bey'in ve ekibinin yürüttüğü planlama ve disiplinli bir çalışma sonucunda AquaQuality'i okulumuzla tanıştırdık. Kalitenizi kutluyorum...

ERKAN YEŞİL

MADO

İşletmemizde AquaQuality ile tanışıp berabar çalışma fırsatı bulduğumuz için son derece memnun oldum. Hizmet kalitesini ve ekip çalışmasına verdikleri değerden zaman gözetmeksizin verdikleri hizmet için teşekkür ederim.

Murat Cenk Özgür

Bilaller Otomotiv Satın Alma Müdürü

Firmamızda çalışan sayısı 250 kişidir. AquaQuality Merkezi Sistem Arıtma kullanmaya başladık. Ben ve çalışanlarımız çok memnunuz. Hazır aldığımız sulardan çok daha kaliteli su içiyoruz. Teşekkürler AquaQuality.

MUTLU SAYGILI

SATIN ALMA SORUMLUSU

Özel Medikal Park Hastanesi adına araştırma yaptığım su arıtma sistemleri firmaları arasından kurumsal ve işinde kaliteyi önemseyen tek firma AquaQuality Su Sistemleri oldu. Yaklaşık 1 yıllık çalışma süresinde verilen hizmetten ve cihazların kalitesinden çok memnunuz. Ayrıca şirket sahibi Ömer Bey'in güzel yüzlü yaklaşımına da teşekkür etmek istiyorum.

15 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor